ART / Lithographs / Litograph 13152055
nr 1315 2055
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Lasse Åberg (b. 1940), Sweden. Golfklubbor och tillbehör, signed. 80/175 mm: 44x46 cm,
LITOGRAPH, Golfklubbor och tillbehör. Signerad, numrerad 80/175 mm: 44x46 cm
Lasse Ã…berg, born 1940, Swedish graphic artist, painter and film artist.
800
SEK 500
Monday Mars 23 2020
at 20:50:45
19/3 17:50:28
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Lasse Ã…berg
Read more about Lasse Ã…berg